Про компанію «Натяжні стелі Запоріжжя»

Компанія «Натяжні стелі Запоріжжя» займається встановленням та дизайнерським проектуванням всіх видів натяжних стель у Запоріжжі та інших населених пунктах Запорізької області з 2012 року.

Що ми робимо

Компанія «Натяжні стелі Запоріжжя» встановлює високоякісні натяжні стелі з ПВХ та тканинних полотен будь-якого виду складності, дизайну, розміру та конфігурації у приміщеннях різного призначення. Ми працюємо з будь-якими обсягами, від невеликих квартир та кімнат у приватних будинках до комерційних приміщень площею 100 кв. метрів і більше.

Наші принципи роботи

Головні принципи роботи компанії «Натяжні стелі Запоріжжя» — професіоналізм та відповідальність. Ми:

  1. стежимо за новими трендами у сфері дизайну інтер’єрів;
  2. вивчаємо актуальні світові технології у сфері натяжних стель;
  3. постійно удосконалюємо навички монтажу наших майстрів.

Фахівці компанії мають великий досвід у супутній сферівстановлення всіх типів електрообладнання.

Майстри компанії «Натяжні стелі Запоріжжя» використовують у роботі тільки якісні матеріали:

Вся продукція сертифікована згідно з чинним законодавством України, є пожежобезпечною та екологічною.

Висока якість матеріалів та комплектуючих забезпечена партнерством з нашим постійним постачальником — українським виробником натяжних стель ALTIOR.

На всі види стель та освітлення діє гарантія10 років на матеріали та 3 роки на роботи.

Чому потрібно вибрати саме нас

Фахівці компанії «Натяжні стелі Запоріжжя» завжди озвучують клієнту реальну ціну на натяжну стелю з врахуванням виконаних вимірів та узгодженого дизайну.

Клієнт завжди може ознайомитися з сертифікатами на матеріали та фурнітуру, яка буде встановлена в приміщенні.

З кожним замовником обов’язково укладається договір із зазначенням термінів виконання робіт, вартості та гарантій. Монтажні бригади компанії «Натяжні стелі Запоріжжя» завжди виконують встановлення у межах обумовленого договором терміну.

Питання та відповіді (FAQ)

Де навчалися встановленню натяжних стель ваші монтажники?

Всі бригади наших монтажників проходили курс навчання на базі навчального центру фабрики натяжних стель «Алтіор» у Запоріжжі.

Ви встановлюєте полотна натяжних стель лише китайського виробництва?

Не тільки ми, а й абсолютно всі інші фірми з встановлення натяжних стель в Україні використовують тканинні та ПВХ-полотна виключно китайського виробництва. В тому числі це відноситься і до європейських (німецьких або французьких) брендів.

Якщо компанія-установник переконує вас у європейському походженні полотна (тобто що воно виготовлено на заводі в Європі), вона свідомо чи несвідомо вводить клієнта в оману.

У вас є мінімальна сума замовлення?

Так, мінімальна сума замовлення на встановлення натяжних стель у компанії «Натяжні стелі Запоріжжя» складає 4500 гривень, якщо об’єкт розташований у Запоріжжі. Така сума обумовлена нижньою межею рентабельності для компанії.

При встановленні стелі на об’єкті, розташованому в області, суму мінімального замовлення потрібно уточнювати додатково.

Чи відрізнятиметься вартість однакових за конструкцією та площею натяжних стель при встановленні їх у Запоріжжі та області (наприклад, Софіївці чи Відрадному)?

Так, оскільки у вартість робіт на об’єктах, які розташовані в населених пунктах Запорізької області, додаються, як мінімум, транспортні витрати на доставку матеріалів та обладнання. Але це не обов’язково означає істотне подорожчання.

Остаточна вартість стелі для конкретного об’єкта буде відома тільки після повного прорахунку дизайн-проекту. Та ви можете дізнатися про орієнтовну ціну заздалегідь, зв’язавшись з нашими менеджерами за телефонами: +38 ( 096) 572-72-92, +38 (073) 572-72-92.

Які гарантії ви даєте на роботу?

Компанія «Натяжні стелі Запоріжжя» надає на свої послуги максимальний гарантійний термін, передбачений чинним законодавством України: 10 років на матеріали та 3 роки на роботи.

Підготовку приміщення до встановлення натяжних стель здійснюють ваші майстри чи замовники?

Як правило, підготовка приміщення (переміщення меблів, рослин та очищення чорнової стелі від старої фарби та штукатурки, якщо це необхідно) виконується замовником.

Ви займаєтеся лише встановленням натяжних стель?

Ми також здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування наших клієнтів, наприклад, злив води зі стелі при затопленні зверху, ремонт полотна при його пошкодженні і таке інше.