Глянцеві натяжні стелі: ціни, переваги і недоліки

Глянцева натяжна стеля — це один з найпопулярніших варіантів натяжних стель з полотна ПВХ, який отримав свою назву з-за глянцевою фактурою матеріалу. Глянсові стелі мають всі переваги стельової обробки з ПВХ полотен. При цьому «дзеркальна» поверхня матеріалу дозволяє успішно вирішувати такі завдання, як, наприклад, візуальне розширення приміщень з низькими стелями, що не вдасться зробити з матовими або сатиновими стелями. Крім того, полотно ПВХ з фактурою «глянець» дещо дешевше, ніж «мат» та «сатин».

Зміст

Згорнути Розгорнути
 1. Глянцеві натяжні стелі в інтер’єрі
 2. Для яких приміщень рекомендовані глянцеві натяжні стелі?
 3. Переваги та недоліки глянцевих натяжних стель
 4. Догляд за глянцевими натяжними стелями
 5. Питання та відповіді (FAQ)
 6. Зведення

Глянцеві натяжні стелі в інтер’єрі

Глянцева натяжна стеля

Глянцева натяжна стеля

Глянцеві натяжні стелі відносяться до тих видів покриттів, які багато років залишаються у «топі» споживчих переваг. У цього виду стельової обробки немало плюсів, пов’язаних як з матеріалом полотна, так і безпосередньо з фактурою поверхні.

Структура полівінілхлоридного полотна та наявність проміжку між площиною натяжної стелі та базовою поверхнею дозволяє зменшити рівень шуму. За необхідності можливе додаткове встановлення шумоізоляційних матеріалів. Також під полотном глянсової натяжної стелі можна заховати будь-які комунікації:

Комунікації під полотном глянсової стелі

Комунікації під полотном глянсової стелі

Натяжні стелі з полотна ПВХ — відмінне покриття для захисту меблів та побутової техніки від затоплення. Таке полотно витримує порядку 100 літрів води на квадратний метр, незалежно від фактури матеріалу. Тому глянцева стеля в спальні, вітальні або їдальні не тільки вдало впишеться в інтер’єр, але і підстрахує у випадку подібного форс-мажору. Після ліквідації протікання достатньо викликати майстрів компанії «Натяжні стелі Запоріжжя», які за лічені години зіллють воду, просушать покриття та встановлять полотно на місце. Зовнішній вигляд стелі залишається незмінним.

Ще одна проблема багатоквартирних будинків, але вже старої споруди — це цвіль та грибок, які можуть з’явитися під пластиком, гіпсокартоном, шпалерами та іншими оздоблювальними матеріалами. У цьому випадку натяжні стелі також будуть оптимальним рішенням.

 1. По-перше, на полотні ПВХ просто не можуть затримувати подібні мікроорганізми.
 2. По-друге, відстань між покриттям і базовою поверхнею достатня для переміщення повітряних мас та провітрювання, якщо після затоплення залишаються сирі плями.
Монтаж глянцевої натяжної стелі

Монтаж глянцевої натяжної стелі

Варто відзначити ще один нюанс на користь натяжних, у тому числі глянцевих, стель. Якщо порівняти вартість підготовчих та основних робіт з фарбування або встановлення гіпсокартонної стелі, то натяжна виявиться сумірним за витратами, а в деяких випадках навіть дешевше.

При цьому приміщення, в якому встановлюється така стеля, не потребує особливої підготовки: з нього не треба виносити меблі, закривати від пилу стіни і так далі. Під час робіт з монтажу натяжних стель утворюється мінімум будівельного сміття та пилу, більше того, багато бригад, зокрема, спеціалісти з встановлення компанії «Натяжні стелі Запоріжжя», використовують обладнання з пиловловлювачами, що гарантує чистоту в приміщенні.

Переваги глянцевих натяжні стелі

Глянсові стелі оптично збільшують висоту на 30%

Глянсові стелі оптично збільшують висоту на 30%

Крім загальних експлуатаційних переваг, які притаманні всім полотнам ПВХ, глянсові полотна мають власні плюси, зумовлені фактурою поверхні:

 1. оптичний ефект — завдяки здатності «дзеркалити» навколишній простір глянсові натяжні стелі оптично збільшують висоту приміщення на 30%;
 2. ефектний зовнішній вигляд — глянсова фактура часто використовується в інтер’єрах, де хочеться створити парадну, гламурну чи «палацну» атмосферу. У поєднанні з люстрами та світильниками, що відповідають за стилем, цей ефект посилюється за рахунок гри світла та відображення;
 3. велика гама відтінків — на панелі виробників глянцевих натяжних стель — величезна кількість кольорів та відтінків. Це розширює коло дизайнерських можливостей та створює сприятливий ґрунт для колористичних експериментів. Нерідкі комбінації двох фактур — глянсової та матової — у багаторівневих композиціях. З палітрою доступних відтінків можна ознайомитись у нашому каталозі;
 4. простота у догляді — глянсова натяжна стеля добре переносить сухе та вологе прибирання. Для видалення серйозних забруднень можна застосовувати мікрофібру та спеціалізовані або звичайні миючі засоби;
 5. довговічність — більшість виробників та компаній із встановлення натяжних стель гарантують 10 років служби покриття, але насправді при правильній експлуатації вони служать набагато довше. При цьому всі зовнішні ознаки «старіння» покриття відсутні — через кілька років глянсова натяжна стеля залишається такою ж блискучою, як і в день встановлення.
Більшість компаній гарантують 10 років служби глянсового покриття

Більшість компаній гарантують 10 років служби глянсового покриття

Недоліків у глянцевих натяжних стель при цьому вкрай мало:

 1. при зварюванні вузьких полотен шов на глянцевій поверхні помітніший, ніж на матовій;
 2. якщо миття глянцевої стелі здійснювати неправильно підібраним засобом (наприклад, з абразивними частинками), при прискипливому розгляді можна буде помітити пошкодження покриття. Крім того, при неякісному прибиранні на глянцевій поверхні можуть залишитися розводи;
 3. встановлення глянсової натяжної стелі зазвичай займає від декількох годин до одного робочого дня. Але воно трохи довше, ніж у випадку з матовими стелями, тому що в ході встановлення полотно обов’язково «глянцується» — нагрівається тепловою гарматою до певної температури, щоб унеможливити заломи на поверхні.

Для яких приміщень рекомендовані глянцеві натяжні стелі?

Глянцева натяжна стеля у вітальні

Глянцева натяжна стеля у вітальні

Глянцеві натяжні стелі відмінно підходять для встановлення у вітальнях, столових та загальних кімнатах.

Парадність та ефектність покриття, його дзеркальний блиск та гра відблисків на поверхні створюють неповторну урочисту атмосферу. Таке стельове оздоблення добре виглядає з будь-яким типом освітлення, може доповнюватися популярними трековими світильниками, «світловими лініями». При необхідності на глянсове полотно можна наносити фотодрук.

Протягом кількох років популярністю користувалися багаторівневі натяжні стелі з глянцевою фактурою в центрі. Такі конструкції з хитромудрими, фантазійними формами досі можна побачити в інтер’єрних оглядах. Незважаючи на те, що зараз клієнти все частіше віддають перевагу мінімалізму в інтер’єрі, такі конструкції все ще зустрічаються в замовленнях. Компанія «Натяжні стелі Запоріжжя» готова втілити подібні ідеї в життя, надавши їм більш сучасне звучання.

У дитячих кімнатах

Глянсова натяжна стеля у дитячій кімнаті

Глянсова натяжна стеля у дитячій кімнаті

Як правило, висота стель у багатоквартирних будинках невелика. Глянцеві натяжні стелі допоможуть додати простір до дитячої кімнати.

Широка палітра кольорів і відтінків, імітація неба та хмар, фотодрук улюблених персонажів на натяжній стелі — це безперечні плюси на користь глянцевих натяжних стель для дитячої. Конструкцію можна доповнити «світловими лініями», контурним LED або RGB-підсвічуванням по периметру кімнати.

У зоні, де розташований стіл школярів або студентів, на натяжній стелі можна встановити накладні або вбудовані трекові світильники, лампи на підвісах.

У ванній кімнаті або приміщеннях з басейном

Глянсова стеля у санвузлі з душем

Глянсова стеля у санвузлі з душем

Глянцеві натяжні стелі, як і інші полотна ПВХ, є вологостійким покриттям, що робить їх відмінним рішенням для ванної кімнати.

Під ними не заводиться цвіль або грибки. Завдяки установці на якісні та міцні алюмінієві профілі, які використовують у своїй роботі майстри компанії «Натяжні стелі Запоріжжя», вода не обірве полотно і не просочиться з-під стелі до приміщення.

Щодо естетики глянсових натяжних стель у ванних кімнатах або приміщеннях з басейном, вони відмінно відбивають блиск води та світильників, створюють стильний і сучасний простір.

На кухні

Глянцеві натяжні стелі на кухні встановлюються не так часто, як матові або сатинові, оскільки вважається, що це досить «брудне» приміщення для такого виду стелі. Тим не менш, глянсова фактура може цікаво заграти у тандемі з глянцевими фасадами меблів і глазур’ю керамічної плитки.

У комерційних приміщеннях

Глянсова стеля у комерційному приміщенні

Глянсова стеля у комерційному приміщенні

Глянцеві натяжні стелі для комерційних приміщень — це прекрасне рішення, якщо потрібно створити «парадну» атмосферу, візуально збільшити висоту. Сфера застосування таких покриттів:

Стельові поверхні в цьому випадку виглядають ефектно і неординарно, отже, сприятимуть популярності закладу.

А якщо приміщення розташоване на нижніх поверхах житлового будинку, глянсові натяжні стелі допоможуть зберегти меблі, техніку, декор стін при затопленні мешканцями зверху.

У разі потреби глянцеві натяжні стелі для комерційних приміщень можна урізноманітнити різного роду брендованим фотодруком. Логотипи, слогани, брендові кольори — все це добре поєднується в рамках однієї конструкції.

Догляд за глянцевими натяжними стелями

Догляд за глянцевими натяжними стелями практичним нічим не відрізняється від догляду за звичайними матовими або сатиновими поверхнями.

Це може бути сухе або вологе прибирання, з єдиним важливим обмеженням — без використання агресивних засобів для чищення. При вологому прибиранні важливо підібрати максимально делікатну тканину, щоб не пошкодити покриття і на ньому не залишилися розлучення від мікрофібри.

Питання та відповіді (FAQ)

Які плюси та мінуси мають глянцеві натяжні стелі?

Головний плюс глянцевих натяжних стель — візуальне збільшення висоти приміщення. Дизайнери часто використовують гру світла та відображення на такій поверхні та її ефектність.

З мінусів варто зазначити, що на глянцевому полотні більш помітні забруднення. Крім того, при неправильному монтажі стеля іноді «гуляє» на протязі, поверхня характерно тремтить. Тому установкою натяжних стель повинні займатися спеціалізовані бригади з досвідом роботи. Майстри компанії «Натяжні стелі Запоріжжя» не тільки якісно змонтують полотно, але й дадуть рекомендації щодо догляду за таким видом покриття.

Скільки коштує квадратний метр глянсової натяжної стелі?

Якщо мова йде про вартість самого глянсового полотна, воно не дуже відрізняється від ціни матового або сатинового покриття. Вартість квадратного метра готової стелі залежить від:

 • метражу приміщення;
 • дизайнерського проекту;
 • кількості кутів та геометрії стін;
 • кількості та типу освітлювальних приладів.

Орієнтовну ціну «від» можна дізнатися у консультантів компанії «Натяжні потолки Запоріжжя» за телефонами: +38 (096) 572-72-92, +38 (073) 572-72-92.

Що краще, глянсова або матова натяжна стеля?

Все залежить від стилю інтер’єру. Матове полотно більш універсально. Воно відповідає сучасним тенденціям. Глянець — для тих, хто любить інтер’єрні «спецефекти», хоче зорово збільшити приміщення, додати блиск та нотки гламуру.

Що краще, глянцева натяжна стеля або сатинова?

Сатинове покриття стало популярним порівняно недавно. Глянець був у моді 10 років тому і досі затребуваний клієнтами, яким потрібно візуально збільшити висоту приміщення. Сатин має легкий перламутровий блиск, він дуже схожий на матові натяжні стелі. Тому сатинові натяжні стелі добре підходять для інтер’єрів у стилі мінімалізм. Для парадних класичних інтер’єрів можна сміливо порадити глянець.

Зведення

Вид натяжної стелі Стеля з полотна ПВХ (плівкова)
Фактура Глянцева
Колір Білий, кольоровий
Ширина рулону До 5 метрів
Фотодрук Так
Водонепроникність Так
Багаторівневі конструкції Так
Гарантійний термін експлуатації 10 років
Реальний термін експлуатації До 20 років