Натяжні стелі з тіньовим примиканням: ціни, переваги і недоліки

Натяжні стелі з тіньовим примиканням, або «тіньові» стелі — це один з найактуальніших трендів, який тримається на піку популярності протягом кількох сезонів. Технологія відноситься до преміальних продуктів на ринку натяжних стель, повноцінно конкуруючи за зовнішнім виглядом та якістю зі стелями з гіпсокартона, ідеальна для шорстких стінових покриттів: рельєфної плитки, штукатурки, фактурних шпалер, цегли. Крім того, стелі з тіньовим профілем зручні в експлуатації та при поточних ремонтах, які стосуються лише оздоблення стін.

Зміст

Згорнути Розгорнути
  1. Стеля з тіньовим примиканням: особливості та вартість
  2. Переваги натяжних стель із тіньовим примиканням
  3. Види профілів для «тіньових» стель
  4. Особливості встановлення стель з тіньовим примиканням
  5. У яких приміщеннях краще встановлювати «тіньові» стелі?
  6. Питання та відповіді (FAQ)
  7. Зведення

Стеля з тіньовим примиканням: особливості та вартість

Стелі з тіньовим примиканням

Стелі з тіньовим примиканням

Натяжна стеля з тіньовим примиканням, або «тіньова» стеля, отримала свою назву через зазор у кілька міліметрів, що утворюється між площиною стелі та стіною завдяки спеціальному профілю, в який монтується полотно ПВХ. Чіткі лінії, виразна тінь по периметру приміщення — головні та найхарактерніші особливості натяжної стелі з тіньовим примиканням.

Стелі з тіньовим примиканням відносяться виробниками до класу «люкс». Профіль для їх встановлення дорожчий, складніший у виготовленні. При встановленні також є свої особливості. Часу такий монтаж займає більшеі вимагає великого досвіду та майстерності. Тому за інших рівних умов квадратний метр «тіньової» стелі коштує дорожче, ніж звичайної з декоративною вставкою по периметру.

Установка стелі з тіньовим примиканням

Установка стелі з тіньовим примиканням

Крім цього, на вартість натяжної стелі з тіньовим примиканням впливають:

Переваги натяжних стель з тіньовим примиканням

Приклад натяжної стелі з тіньовим профілем

Приклад натяжної стелі з тіньовим профілем

Перш за все, порівняємо натяжну стелю з звичайною гарпунною системою монтажу та «тіньову».

При стандартному гарпунному монтажі по периметру конструкції залишається невеликий зазор у кілька міліметрів, у якому трохи видно алюмінієвий профіль, що утримує полотно. Цю щілину зазвичай закривають пластиковою вставкою або декоративними багетами. І якщо стіни в приміщенні не ідеально рівні, така вставка по периметру підкреслює їхню недосконалість. Крім того, декоративний багет не завжди відповідає відтінку шпалер або фарбування. Деякі види пластику можуть з часом жовтіти.

Кілька років тому один з виробників профілю для натяжних стель запропонував спеціальний профіль, який створює зазор 5–6 мм між стелею та стіною. При цьому полотно так само міцно тримається у профілі, як і за звичайної системи монтажу. Але чіткі лінії конструкції та «відірваність» стелі від стін створює цікавий оптичний ефект і візуально збільшує висоту приміщення, а нерівності або фактурне оздоблення стін не кидаються в очі.

Більш того, завдяки відсутності щільного примикання між стелею та стіною оздоблювальні роботи (фарбування стін або обклеювання шпалерами) можна робити після встановлення полотна.

Види профілів для «тіньових» стель

На сьогоднішній день на ринку існує кілька варіантів профільних систем для конструкції натяжної стелі з тіньовим примиканням.

Нижче перераховані ті види, з якими працюють майстри компанії «Натяжні стелі Запоріжжя».

«EuroKraab»

З даним видом профілю фахівці нашої компанії працюють протягом кількох років, а його якість перевірено на чисельних об’єктах. Як показує досвід, цей профіль особливо зручно використовувати у приміщеннях зі складною геометрією.

Профіль має насичений чорний колір, що дозволяє підсилити ефект гри тіні та світла у встановленій конструкції. Відстань між стіною та полотном — 6 мм.

«Тарасова тінь» (ТТ)

Профіль «Тарасова тінь»

Профіль «Тарасова тінь»

Цей вид профілю для створення стель з тіньовим примиканням довів свою міцність, надійність та високі естетичні характеристики. Він підходить для встановлення в приватних та комерційних приміщеннях, приміщеннях з керамогранітом.

Профіль «Тарасова тінь» дозволяє сформувати чіткі кути та стики. Майстри відзначають легкий монтаж гарпуна натяжної стелі в даний вид профілю та його надійну фіксацію.

Профіль UD

Один із найкращих варіантів профілю для стель із тіньовим примиканням. Паз для гарпуна полотна розташований під таким кутом, який забезпечує швидкий та якісний монтаж. Якісне забарвлення профілю в чорний муар забезпечує створення чіткої, графічної тіні по периметру стелі.

Профіль Apply Focus

Читка стикування на кутах, тіньовий зазор 6 мм, якісне забарвлення профілю, можливість роботи з ним на фактурних стінах — всі ці характеристики дозволяють вважати даний вид профілю одним із найкращих у своєму сегменті.

Економ-варіант створення стелі з «тіньовим примиканням»

В якості альтернативи сучасним і креативним системам «тіньових стель» у деяких випадках рекомендується використовувати традиційний h-профіль.

Суттєвий мінус полягає в тому, що такий профіль не забарвлений. Але так як він «захований» всередині конструкції, істотно на естетику стелі це не впливає.

З плюсів також варто відзначити, що це міцний і надійний профіль за досить демократичною ціною, який відмінно зарекомендував себе на численних об’єктах.

Особливості встановлення стель із «тіньовим» примиканням

Стеля з «тіньовим» примиканням та світильниками

Стеля з «тіньовим» примиканням та світильниками

Процес встановлення стелі з «тіньовим» примиканням принципово не відрізняється від встановлення звичайної натяжної стелі.

По периметру приміщення монтується обраний профіль, після чого в ньому закріплюється полотно натяжної стелі потрібної фактури та кольору. За бажання по периметру, за профілем, можна додати світлодіодну стрічку.

Залежно від дизайн-проекту, стеля з «тіньовим примиканням» доповнюється будь-якими видами світильників, люстрами, треками. Також на полотно натяжної стелі можна нанести якісний фотодрук.

У яких приміщеннях краще встановлювати натяжні стелі з тіньовим примиканням?

Інтер’єр зі стелею з тіньовим примиканням

Інтер’єр зі стелею з тіньовим примиканням

Натяжні стелі з тіньовим примиканням відмінно виглядають у будь-яких інтер’єрах.

Вони підкреслюють красу та витонченість класичного декору, гармонійно вписуються в приміщення в стилі мінімалізму, модерну, хай-тека. Тіньові стелі візуально збільшують висоту приміщень і підходять для встановлення в малометражних квартирах. Особливо ефектно конструкція виглядає у кімнатах з високими стелями.

Один із головних плюсів даної системи — це мінімальне опускання стельового полотна від базової поверхні, не більше ніж на 5–6 см.

Оскільки подібна конструкція передбачає використання полотен ПВХ, що мають хороші вологостійкі характеристики, «тіньова» стеля може встановлювати у приміщеннях з підвищеною вологістю — ванних кімнатах, санвузлах, басейнах.

Як зазначалося вище, тіньові натяжні стелі відмінно підходять для:

  1. фактурних стін;
  2. 3D-панно;
  3. рельєфних покриттів;
  4. графічних ліній.

Питання та відповіді (FAQ)

Для яких приміщень можна використовувати натяжні стелі з тіньовим примиканням?

Цей вид стель підходить як для житлових, так і для комерційних приміщень у сучасному та класичному стилі, особливо з фактурною обробкою стін або нерівностями на стіні, яких важко позбутися.

Які плюси та мінуси у тіньової натяжної стелі?

Єдиним мінусом стель із тіньовим примиканням є більш висока вартість кріпильних профільних систем і, як наслідок, підсумкова вартість квадратного метра.

Всі інші характеристики покриття — стиль, цікава тінь між полотном і стіною, якість та надійність конструкції — становлять його плюси.

Чи можна встановити світлове підсвічування по периметру тіньової стелі?

В принципі, конструкція «тіньової» натяжної стелі самодостатня сама по собі. Але за бажанням клієнта можна встановити світлодіодну стрічку за периметром конструкції.

Яка середня вартість тіньової стелі?

Остаточна вартість конструкції залежить від:

  • параметрів конкретного приміщення;
  • його геометрії;
  • кількості кутів;
  • світлових точок.

Орієнтовна вартість натяжної стелі з тіньовим примиканням можна дізнатися у менеджерів компанії «Натяжні стелі Запоріжжя» за телефонами: +38 (096) 572-72-92, +38 (073) 572-72-92.

Зведення

Вид натяжної стелі З тіньовим примиканням
Тип полотна Полотно ПВХ
Колір Білий, кольоровий
Підсвічування по периметру Так
Фотодрук Так
Водонепроникність Так
Багаторівневі конструкції Так
Гарантійний термін експлуатації 10 років
Реальний термін експлуатації До 20 років